İnternet Medya Birliği

Bakan Selçuk’tan Emirdağ Belediyesi’ne ziyaret

Bakan Selçuk’tan Emirdağ Belediyesi’ne ziyaret

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Emirdağ ilçesinde hayırsever Av. Özcan Halaç tarafından yapımı tamamlanan Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin açılışını yaptı.

Açılışta bir konuşma yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yatırım yaptıklarını kaydederek: “Bu yatırımlara biz de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak bu yıl 3 milyar lirasını katkı sunmuş durumdayız” dedi. Hayırsever Fazlı Halaç ve Av. Özcan Halaç konuşmasında Emirdağlı olmaktan gurur duyduklarını belirttiler.

Açılışta Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Av. İbrahim Yurdunuseven, Av. Ali Özkaya AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Vekili Hüseyin Uluçay, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici ve Afyonkarahisar protokolü açılışa katılanlar arasındaydı.

Programın ardından Belediye Başkanlığımıza da bir ziyaret gerçekleştirildi.
Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’yu makamında ziyaret eden Bakan Zehra Zümrüt Selçuk Emirdağ’daki projelerle ilgili olarak bilgi aldı. Ziyaretin ardından Afyonkarahisar protokolü Emirdağ Belediye Başkanımız tarafından Emirdağ Kültür Evinde ağırlandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ