İnternet Medya Birliği

KÜLTÜR SANAT AKADEMİSİ´NDEN ZEYBEK BAŞKAN´A ZİYARET

KÜLTÜR SANAT AKADEMİSİ´NDEN ZEYBEK BAŞKAN´A ZİYARET

 Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu’nu makamında kabul etti.Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla Afyonkarahisar’da ilk kez kurulan Kültür Sanat Akademisi etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.

Son olarak Araba’da Konser etkinliği ile halkımızın büyük beğenisini kazanan ekip, Başkan Zeybek’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu Genel Koordinatörü ve Şefi Kürşat Bertuğ Arıcan ve beraberindeki heyet katıldı.

Kültür Sanat Akademisi’nin özellikle pandemi süreci boyunca büyük ilgi gördüğüne dikkat çeken Başkan Zeybek, gösterdikleri performanslarından dolayı tebrik etti. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar ise Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu’nun Afyonkarahisar’da yaptığı konserlerle halkımızın gönlünde taht kurduğunu ifade ederek çevre il belediyelerinden de teklifler aldıklarını söyledi. İhsan Akar, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e şükranlarını sundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ