İnternet Medya Birliği

Çay MYO’da sanal mezuniyet töreni

Çay MYO’da sanal mezuniyet töreni

AFYON Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Çay Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) 2019- 2020 eğitim öğretim yılında mezun olanlar için internet ortamında mezuniyet töreni düzenlendi. Törene katılan okul birincisi Aytaç Soner Nal’a belgesi verildi.
Temmuz ayında yapılması planlanan ancak Covid-19 pandemisi nedeniyle yapılamayan 2019-2020 mezuniyet töreni yapıldı. Çay MYO Müdürü Prof. Dr. Fatih Onur Hocaoğlu’nun açılış konuşmasından sonra okul birincisi Aytaç Soner Nal konuşma yaptı. Program sosyal medya üzerinden de canlı yayınlandı.
Okul birincisi Aytaç Soner Nal, Elektrik ve Enerji Bölümü diploması ve takdirnamesini Okul Müdürü Prof. Dr. Fatih Onur Hocaoğlu ve Elektrik ve Enerji Bölümü Başkanı Öğretim Üyesi Dr. Ahmet Deniz’den aldı. Nal, “45 yaşındayım. İki üniversitede okuyan iki kız çocuk babasıyım. İş yeri sahibiyim. Eşim ve çocuklarımın desteğiyle okumaya karar vererek çalıştım, okul birincisi olarak diploma aldım. Üniversite imtihanlarına girerek elektrik, elektronik mühendisliklerine girecek puanı kazandım. Okumaya devam edip mühendis olacağım. Okumanın yaşı yoktur. Yeter ki azmetmek lazım. Bu başarıda ailem okul müdürüm ve hocalarımın katkısı büyük. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Okumaya devam” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ