İnternet Medya Birliği

TBMM 27.Yılı 4.Yasama Yılı ülkemize milletimize hayırlı olsun

TBMM 27.Yılı 4.Yasama Yılı ülkemize milletimize hayırlı olsun

Prof. Dr. Veysel EROĞLU 101 yıl önce İstiklal Harbiyle başlayan kutlu seferberliğimiz; Samsun, Amasya, Erzurum, Sivas Kongrelerinin ardından Ankara’da ilk menziline ulaşmıştır. Bu kutlu seferberlik; 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışıyla yeni bir safhaya ulaşmıştır.
İstiklal Harbimizi bizzat sevk ve idare eden Türkiye Büyük Millet Meclisi, dönemin bütün zorluklarına göğüs gererek, bu mücadeleyi zaferle taçlandırmıştır.
Milletimiz, Anadolu topraklarında bin yıllık varlığı döneminde Selçuklu, Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti olarak üç devlet kurmuş olup; 2 bin 200 yıllık bir mirasa sahiptir.

Dünyada böylesine derin, yaygın ve kesintisiz devlet tecrübesine sahip bir başka millet yoktur.
Son dönemde de Gazi Meclisimiz PKK’dan DEAŞ’a ve FETÖ’ye kadar birçok terör örgütünün hain girişimlerine boyun eğmeyerek Milletimizle birlikte; istiklaline ve istikbaline olan bağlılığını göstermiştir.

15 Temmuz’da verdiği mücadele ile Türkiye Büyük Millet Meclisimiz de, ikinci defa gazilik unvanıyla şereflenmiştir.

Veysel EROĞLU Türkiye Büyük Millet Meclisi, İstiklal Harbini yönetirken de, 15 Temmuz’da FETÖ’nun karşısına cesaretle dikilirken de, milletimiz adına tarihte eşine az rastlanır
bir mücadele vermiştir.
EROĞLU Bu düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 27. Dönem 4. Yasama Yılının ülkemize, milletimize, milletvekillerimize hayırlı olmasını diliyor, Meclis çalışmalarında üstün muvaffakiyetler temenni ediyorum.

Prof. Dr. Veysel EROĞLU

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ