İnternet Medya Birliği

“Yaşlılarımız Toplumun Vazgeçilmez Bir Unsurudur”

“Yaşlılarımız Toplumun Vazgeçilmez Bir Unsurudur”

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  1 Ekim yaşlılar günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Bozkurt, “Başımızın tacı büyüklerimiz, bizlere bilgi, birikim ve tecrübeleriyle her zaman yol göstererek, hak ve hakikati bulmamıza vesile olmuşlardır. Geçmişle gelecek arasında en büyük bağ olan büyüklerimiz, yaşanmışlıklarıyla her biri ayrı bir çınar gibi bizleri gölgesinde barındırmaktadır. Yüce Dinimiz İslam’da bizlere her zaman yaşlılarımıza sahip çıkmamızı, onlara yardımcı olmamızı, saygı ve sevgide kusur etmememizi öğütlemektedir” dedi.
“Büyüklerimiz İçin Ne Yapsak Azdır”
Başkan Bozkurt, Toplumların gelenek ve göreneklerini, adet ve ananelerini yaşlılar vasıtasıyla bugünlere getirdiğinin altını çizerek, toplum için vazgeçilmez olduklarını kaydetti. Göreve geldikleri günden bu yana yaşlılara yönelik bir çok projeyi Şuhut’ta hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Bozkurt, “Fedakar ve cefakar büyüklerimiz için ne yapsak azdır” dedi.
“Bir Gün Değil, Her Gün”
Mesajında son olarak “Bizler için birer vazgeçilmez olan, toplumun omurgasını oluşturan yaşlılarımızın yaşlılar günü tebrik ediyor, Yüce Allah’tan tüm yaşlılarımıza sağlık, afiyet ve sıhhat dolu bir yaşam temenni ediyorum. Hasta olan yaşlılarımıza acil şifalar diliyorum. Sadece 1 ekimde değil, her günde yaşlılarımızın başımız üzerinde yeri olduğunu ifade ederek saygılarımı sunuyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ