İnternet Medya Birliği

Vali Çiçek Üzerimize Düşenden Fazlasını Yapalım

Vali Çiçek Üzerimize Düşenden Fazlasını Yapalım

Bir taraftan günlük programına devam eden Vali Gökmen Çiçek, diğer taraftan tüm dünyanın kabusu Koronavirüs salgınına karşı etkili mücadelenin devamı için alınan tedbirlerin uygulamadaki karşılığını denetleyerek, uyarıları yineliyor.

Bu kapsamda kontrollü sosyal hayatın temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe konusunda vatandaşlara uyarılarda bulunan ve kurallara uyulup uyulmadığını denetleyen Vali Gökmen Çiçek, denetimleri sırasında maske ve dezenfektan dağıttı. Sizlerin desteği bizlere güç veriyor diyen Vali Gökmen Çiçek, “Tedbirlere uyduğumuz ölçüde vaka sayıları düşecektir. Lütfen devletimizin aldığı tedbir kararlarına riayet edelim. Salgının kurtulmanın yolu tedbirlere uymaktır” dedi.

Üzerimize Düşenden Fazlasını Yapalım

Vali Gökmen Çiçek daha sonra okul denetimi yaptı. İlkokullar, köy okulları, 8. ve 12. sınıflar ile özel gereksinimli çocukların okullarında yüz yüze eğitim 12 Ekim Pazartesi günü başlıyor. Öğrencilerin sağlıklı ve güvenli bir eğitim alabilmesi için alınan tedbirleri yerinde inceleyen Vali Gökmen Çiçek, sınıfları tek tek ziyaret ederek, hijyen ve fiziksel mesafenin korunması noktasında alınan önlemler konusunda bilgiler aldı. Öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim alması için hassas olunmasını isteyen Vali Gökmen Çiçek, eğitim öğretimin sürekliliğini sağlayabilmek için hepimiz üzerimize düşenden fazlasını yapalım” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ