İnternet Medya Birliği

Akgedik’ten öğrencilere kırtasiye desteği

Akgedik’ten öğrencilere kırtasiye desteği

Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik 2014 seçimlerinde öğrenciler için vaat ettiği kırtasiye desteğini yıllardır aralıksız veriyor.
Akgedik bugün 287 öğrenciye tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kırtasiye paketi dağıttı. 162 İlkokul, 125 ortaokul öğrencisine 287 paket kırtasiye malzemesi verildi.

Yaylabağı kasabasında her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıtımı yapıldı.

“Her türlü kırtasiye malzemesi mevcut”

2014 seçim vaatlerinden olan kırtasiye desteği 6 yıldır devam ettiren Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik, defter, kalem ve silgi setinin olduğu pakette öğrencilerin ihtiyacını karşılayacak her türlü kırtasiye malzemesinin mevcut olduğunu kaydetti.

“Eğitilen bireyler topluma faydalı birey olacaktır”

Akgedik, “Öğrencilerimize 2014 yılı seçimlerinde verdiğimiz kırtasiye sözünü göreve geldiğimiz
günden bugüne kadar gerçekleştiriyoruz. Bugünde 287 öğrencimize kırtasiye desteği verdik. Küçük yavrularımızı bir nebzede olsa sevindirebildiysek ne mutlu bizlere. Nasıl ki bizler kendi evlatlarımız için iyi bir gelecek arzu ediyorsak, her aile de bizimle aynı duyguları yaşıyor ve evladının iyi bir geleceğe sahip olmasını arzu ediyor.  Eğitilen çocuklar yaşadığı topluma faydalı birey olacaktır.

Bizim bunainancımız tamdır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Okul müdürleri ve öğretmenler de öğrencilere verilen kırtasiye desteğinden dolayı oldukça memnun kaldıklarını belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ