İnternet Medya Birliği

Bağlar Mahallesinde çalışmalarda sona gelindi

Bağlar Mahallesinde çalışmalarda sona gelindi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatları ile yapılan mahalle toplantıları kapsamında Bağlar Mahallesinde yapılan toplantıda yapılması planlanan çalışmalarda sona yaklaşıldı.
Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatları ile Bağlar Mahallesinde bulunan yollarda parke taşı, bordür ve su kanallarının döşenmesinde son aşamaya gelindi.
Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “Bağlar Mahallesinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda mahalle halkı ile birlikte istişarelerde bulunmuştuk.

Halkımızın istek ve dileklerini bire bir dinleyerek vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye yönelik gayret sarf ediyoruz. Mahallede oturan vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda eksik olan yollara parke taşı, kaldırım ve bordür döşeme çalışmalarımızı tamamladık. Bağlar Mahallesi sınırları içerisinde olan Çivril yolu kenarında bulunan su kanaletlerini ise yenileyerek olası taşkınlara karşı önlemlerimizi aldık. İnşallah Dinarımızı hep birlikte çok daha yaşanılır bir ilçe haline getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ