İnternet Medya Birliği

DUYURU

DUYURU

Afyonkarahisar’da yaklaşık olarak, bir yıl önce kurulan İnternet Medya birliği bir duyuru yaptı.

 

Yapıalan Duyuruda şu ifadelere yer verildi;

“ Değerli Kamuoyu, bundan bir yıl önce 11 kişi olarak çıktığımız bu yolda, aramızdan ayrılanlar oldu. Daha doğrusu bize uyum sağlayamayanlar oldu. Şu an birliğimiz emin adımlarla, yoluna gayet güzel bir şekilde devam ediyor. Nasıl ki bir ağaçta yeşeren meyvelerin tamamı, olgunluğa erişmeden bazılarını kaybediyorsa, bu zorlu süreçte de bizler de üyelerimizin bazılarını gözden çıkardık. Mevcut kalan üyelerimizle yolumuza, emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Hoş kimseyi de illaki bizimlesin diye zorlamıyoruz. Bu süreçte gerek kendisi ayrılmayı tercih eden, gerekse bizim birlikten ayrılmasını istediğimiz arkadaşlarımız var elbet. Tabii bunlar hayata geçirilirken, çok sancılar çekildi ve ortak kararla, oy çokluğu ile alınan karar ve neticeler doğrultusunda istişare yapılarak, kararlar uygulamaya konuldu.

 

Bu arada birliğimizden en son oy çokluğu ile ihraç edilen, ve basın sektörünü tam anlamıyla bilmeyen, henüz yolun başında olan, İsteniş Hakan Tüplek kardeşimiz,Kendisine teşekkür ederek, kendisi ile ilgili alınan kararları da, bizzat kendisine iletmiş ve yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kamu oyuna saygıyla duyurulur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ