İnternet Medya Birliği

Vali Gökmen Çiçek’ten birliğimize ziyaret

Vali Gökmen Çiçek’ten birliğimize ziyaret

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, İnternet Medya Birliği’ne ziyarette bulundu. Ziyarette İnternet Medya Birliği Başkanı İsmail Ögeday, birlik üyelerinden Dilek Tür, Saadettin Ulusoy, Soner Gürsan, Nazlı Gölcük ve Atakan Taşdelen hazır bulundu.

 

Ziyarette internet haberciliği, sosyal medyada ve birçok önemli konu görüşüldü. Karşılıklı görüş alıverişinin bulunulduğu ziyarette Vali Gökmen Çiçek’in en önemli projelerinden olan, Çiçek’in talimatlarıyla tüm ilçelerde yapımına başlanan Kadın Kültür Evleri ile ilgili Vali Gökmen Çiçek bilgi aktardı. Kadının toplumdaki ve eğitimdeki öneminin vurgusunu yapan Vali Çiçek şunları söyledi;

‘’Afyonkarahisar’da göreve başladığım ilk günlerde Kadın Kültür Ev’lerinin yapım talimatını ilçe kaymaklarımıza verdim. Belediye ve kaymakamlık iş birliği içerisinde en kısa sürede bütün ilçelerde tamamlanmasını hedefliyoruz. Burada yapılacak olan sosyal kültürel ve eğitim faaliyetlerinin tamamının kadınlarımızı yakından ilgilendirmesinin yanı sıra kadınlarımızın toplumu ilgilendiren her konuda ön sıralarda yer almasını istiyoruz. Yerel basınımıza bu konuda çok iş düşüyor. Kadın Kültür Evlerimizin tanıtım ve teşviki konusunda yerel basınımızdan destek bekliyoruz’’ dedi.

İnternet haberciliğinin önemine vurgu yapan Vali Gökmen Çiçek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ