İnternet Medya Birliği

TAP üyelerinden İnternet Medya Birliğine ziyaret

TAP üyelerinden İnternet Medya Birliğine ziyaret

Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu (TAP)) tarafından Afyon Eğitim Vakfı (AEV) eş güdümünde başlatılan Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi tarafından himaye edilen #kanverAfyon kampanyası kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaretlerine İnternet Medya Birliğini de dahil eden, TAP üyelerinden Lütfiye Polat ve Öznur Kırman İnternet Medya Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette Kan ver afyon kampanyası hakkında İnternet Medya birliği Başkanı İsmail Ögeday’a bilgiler verildi. Bu zamana kadar yaklaşık 2 bin ünite kan toplandığını ifade eden platform üyeleri Afyon merkez ve ilçelerin ardından faaliyetlerine komşu illerde ve diğer illerde devam edeceklerini ifade ettiler.

Kampanya kapsamında birlik üyelerinden de destek isteyen Platform üyeleri kampanyanın 1 ekim ila 31 ekim tarihleri arasında olduğunu son gün 31 ekim olduğunu ifade ettiler. Başkan Ögeday’da kampanyaya memnuniyetle destek olacaklarını belirterek, yapılan çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti. Birlik hakkında bilgiler aktardı.

Ziyarette birlik üyelerinden Dilek Tür  hazır bulundu Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ardından sonlandırıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ