İnternet Medya Birliği

Başkan  Şahin’den ‘ Muhtarlar  Günü’ Mesajı

Başkan  Şahin’den ‘ Muhtarlar  Günü’ Mesajı

19 Ekim Muhtarla Günü dolayısıyla merkez mahalle ve köy muhtarları Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
Bu anlamlı günde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN, “Kültürümüzün ve toplumsal yaşamımızın önemli yapı taşlarından biri olan ve demokrasinin ilk halkasını oluşturan muhtarlık teşkilatı, 19 Ekim 1829 yılında kurulmuş ve çalışmaya başlamıştır. Bizlerle mahallelerimizin gelişimi ve değişimi konusunda işbirliği ve çözüm sürecine ortaklık yapan muhtarlarımız, vatandaşlarımız ile yerel yönetimler arasında köprü görevi görmektedir. Ayrıca muhtarlarımız en kaliteli hizmetin en hızlı bir şekilde halkımıza ulaştırılmasında en önemli mihenk taşlarından bir tanesidir.
Biz de İscehisar Belediyesi olarak muhtarlarımıza hak ettiği değeri vermekte, belirli aralıklarla düzenlediğimiz toplantılarla, halka hizmet yolunda tüm mahalle muhtarlarımızla diyaloğumuzu sürdürmekteyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, büyük bir özveri ve sevgiyle görevlerini yerine getiren tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, hayatlarında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.
Başkan Şahin, ziyaret sonrasında muhtarlara günün önemine binaen hediye verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ