İnternet Medya Birliği

Başkan Karaman Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün

Başkan  Karaman Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ın çok önem verdiği projelerden birisi olan Hocalar-Sinanpaşa yolunda çalışmalar hızla sürüyor.
Yol yapım çalışmalarını İl Özel İdaresi yetkilileri ve Ak Parti heyeti ile birlikte inceleyen Başkan Karaman burada yaptığı açıklamada: ”Hocalar-Yörükmezarı yol çalışmalarını İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın; Murat Toy Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Sayın; Faik Karakoç Sinanpaşa AK Parti İlçe Başkanımız Sayın; Nuri Köse Akören Belediye Başkanımız Sayın; Hacı Candan Sinanpaşa Kaymakamımız Sayın; Kübra Demirer İl Genel Meclis Üyelerimiz Sayın; Fadime Sezen Sayın; Veysel Tekeli Sayın; İsmail Aktürk le Beraber Yol Yapım çalışmalarını yerinde inceledik. Çalışmalar Hızla Devam Etmekte En Kısa Sürede tamamlanıp Halkımızın Hizmetine Açılacaktır. Gönülleri birleştiriyoruz.” dedi.

Çocuklar Gülsün Dünya Gülsün
Başkan Karaman bir diğer projesi olan çocukların fiziksel gelişimine katkı sağlayacak yeni nesil oyun grubu parklarını kurduklarını ifade etti.
“Çocuklarımızın fiziksel gelişimine katkı sağlayacak yeni nesil oyun gruplarını parklarımıza kurarak, çocuklarımız için daha sağlıklı, temiz ve güvenli oyun alanları oluşturduk. Sağlıklı bir gelecek için çocuklarımıza yönelik farklı projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ