İnternet Medya Birliği

Dinarlı yazar ve şairlerden Başkan Sarı’ya Teşekkür ziyareti

Dinarlı yazar ve şairlerden Başkan Sarı’ya Teşekkür ziyareti

Dinarlı yazar ve şairlerden Ayhan Kalkan, Yaşar Sağlam ve Abdurrahman Ertürk Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın makamında gerçekleşen ziyarette, şair ve yazarlar Belediyemiz Kültür Hizmetleri Çerçevesinde, basımı belediyemiz tarafından gerçekleştirilen kitaplarını tanıttılar ve imzalı kitaplarını Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya hediye ettiler.

Belediye Başkanı Nihat Sarı yaptığı konuşmada; “Dinar’ımızın kültürünü ve tarihini anlatan eserler üreten insanların olması bizleri mutlu ediyor. Dinar adına sizlere destek vermek bizim görevimiz. Bizi biz yapan değerlerimizin yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılmasına katkı sağlayan kuruluşlarımızın çalışmalarını her zaman destekliyoruz.
Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Dinarımızda kültür sanat adına güzel hizmetlere imza atmaya çalışıyoruz. Çünkü bizler konusu Dinar olan her türlü kültür, sanat ve ilmi esere ve bu değerli eserleri yazanlara, şairlere her zaman sahip çıktık ve bundan sonrada çıkmaya devam edeceğiz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi; Bir millet savaş alanlarında ne kadar zafer elde ederse etsin, o zaferin sürekli sonuçlar vermesi ancak kültür ordusu ile mümkündür. Sözünden yola çıkarak kültür ordusu oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. O yüzden bugüne kadar Dinar kültürüne katkıda bulunan bütün yazarlarımıza teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ