İnternet Medya Birliği

TCDD den ’’Kan ver Afyon ’’ Kampanyasına tam destek 

TCDD den ’’Kan ver Afyon ’’ Kampanyasına tam destek 

Afyonkarahisar’da ekim ayında başlatılan, “Kan Ver Afyon” kampanyasına bir destekte TCDD 7.Bölge Müdürlüğü’nden geldi.

Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu tarafından Afyon Eğitim Vakfı eş güdümünde başlatılan Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi tarafından himaye edilen Kan Ver Afyon kampanyası kapsamında Afyonkarahisar Platform Temsilcisi ve Afyon Sosyal Yaşamı Geliştirme Dernek Başkanı Avukat Arabulucu Nilgün Seçen, Afyonkarahisar Platform Temsilcisi ve Gönül Köprüsü Yardımlaşma Dernek Başkanı Lütfiye Polat ve Afyonkarahisar Platform Temsilcisi ve Basın Medya Halkla İlişkiler Müdürü Öznur Kırman TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri’ye ziyaret gerçekleştirmiş ve organizasyon günü belirlenmişti.
Ali Çetinkaya Tarihi Gar sahasında gerçekleşen ’’Kan Ver Afyon’’ organizasyonunda kan bağış noktasına gelen Türk Kızılay Kan Bağış Merkezi’ne ait otobüs gün boyu kan bağışı kabulü gerçekleştirdi. TCDD 7.Bölge ve Taşımacılık A.Ş. Bölge Müdürlüğü personelleri azalan kan stoklarına destek vermek için kan bağışında bulundular.
TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri; Kan verme noktasını ziyaret ederek Afyonkarahisar Platform Temsilcilerini ve Platform Genel Başkanı Prof.Dr. Mehmet Ali Danışman ile görüşmeler gerçekleştirdi, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kızılay Kan Bağış Merkez Müdürü Dr. Erdal Akman yaptığı açıklamada kampanyanın ekim ayı boyunca devam edeceğini söyledi. Akman; “Afyonkarahisar Kızılay’ın yürüttüğü kan bağış kampanyasına sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları destek vermektedir. Buradan değerli Bölge Müdürümüze çok teşekkür ediyoruz bize verdikleri destekten dolayı. Gerek organizasyon aşamasında, gerekse Gar sahasında Kan Verme Noktasında bizleri ziyaret ederek yalnız bırakmadılar. Kampanyamız Ekim ayı boyunca devam edecektir. Halkımız son derece duyarlı olarak bizlere destek veriyorlar” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ