İnternet Medya Birliği

“AK PARTİ Her üye için bir fidanı toprakla buluşturacak”  

“AK PARTİ Her üye için bir fidanı toprakla buluşturacak”  

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Gönül Seferberliği Kampanyası kapsamında, Afyonkarahisar’a her üye için birer fidan dikeceklerini ifade etti.
Uluçay açıklamasında “İktidara geldiğimiz günden bugüne kadar Afyokarahisar’da 109 milyon 700 bin adet fidanı toprakla buluşturduk.

Peygamber Efendimiz şöyle buyurdu; Herhangi birinizin elinde bir
hurma fidanı varken, kıyâmet kopacak olsa, derhal onu diksin! Bizler böyle bir Peygamberin ümmeti olarak ülkemizi yeşillendirmek adına elimizden geldiğince çalışacak ve gereğini yapacağız” dedi.

Her üyeye bir fidan Uluçay, “Kurulduğu ilk günden bu kaya AK Parti ailesi olarak geleceğe emanetimiz olan doğaya değer katma gayreti içinde olduk.

İktidara geldiğimiz günden bu yana toplam 4,7 milyar fidanı toprakla
buluşturduk. İktidara gelişimizin 18. yıl dönümünde ülke genelinde hedefimiz 1 milyon yeni üye ve 1 milyon yeni fidandır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Gönül Seferberliği Kampanyasının başlangıcından itibaren 3 Kasım da her üyemiz için Afyonkarahisar merkez Çakırköy Yılanlı dere mevkiinde bir fidan dikeceğiz inşallah. 81 ilimizde hedefimiz

1 milyon yeni üye. Her üyeye bir fidan. Bir milyon yeni üye. Daha yeşil bir Türkiye  diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ