İnternet Medya Birliği

TCDD 7.Bölge 27.Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

TCDD 7.Bölge 27.Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

1 Kasım 1993 yılında hizmete açılan TCDD 7. Bölge Müdürlüğü’nün kuruluş yıl dönümü sosyal mesafe içinde açık alanda Demiryolu STK başkanları ve Bölge Müdürlüğü personelinin katılımı ile kutlandı.
TCDD 7. Bölge Sosyal Tesisleri Kır Bahçesinde gerçekleştirilen kutlama programı açılış konuşmasında TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri, “Demiryolu hizmetlerinin etkinliğini artırmak üzere, yeniden yapılanma sürecinde TCDD Bölge yapılanmasını 6’dan 7’ye çıkarılarak Afyon merkezli 8 ilden ( Afyon, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir, Konya, Isparta, Burdur, Denizli ) teşkil 1 Kasım 1993 yılında TCDD 7. Bölge Müdürlüğü kurulmuştur’’ dedi.
Kutlama programına Bölge kuruluşunda büyük emeği olan, Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından hemşerimiz İsmet Attila, video konferans ile katılarak personeli selamladı. Bölge kuruluş çalışmalarını ve o günlere ait anılarını personel ile paylaştı.
Bölge kuruluş döneminde çalışan, o günlere şahitlik eden Bölgemiz Emlak Müdürlüğü personeli Osman Batur’da; o günlere ait hatıralarını katılımcılarla paylaştı.
Program sonunda Bölge Müdürü Adem Sivri, Kuruluş günlerine tanıklık eden Osman Batur’a demiryolu sembolü sergisof köstekli saat takdim ederek katılımı nedeniyle teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ