İnternet Medya Birliği

Başkan Sarı Spor Tesislerini ziyaret etti

Başkan Sarı Spor Tesislerini ziyaret etti

Belediye Başkanı Nihat Sarı Kapalı Spor Salonu Tesislerini ziyaret etti .
Belediye Başkanı Nihat Sarı, İlçemizde Belediyemiz Kapalı Spor Salonunda bulunan Fitness salonunu ziyarette bulundu.

Spor yapan vatandaşlarımız ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Tesis Sorumlusu Barış Menekşe’den bilgi aldı.
Belediye Başkanımız Nihat Sarı, tesisimizde spor yapan vatandaşlarımız ile hatıra fotoğrafı çekilmesiyle ziyaret son buldu.

Belediye Başkanı Nihat Sarı, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “Vatandaşlarımızın spor aktivitelerini gerçekleştirdiği spor salonumuzda vatandaşlarımızın tesisimize verdiği ilgi ve alaka bizleri mutlu ediyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. İlçemizde vatandaşlarımızın spor yapabilecekleri alanları artırmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalar kapsamında Oyun parklarımızda eskiyen ve yıpranan spor aletlerini de yenileme çalışmalarına oyun parklarımızı yenileme çalışmaları yaparken devam ettiriyoruz. Tesisimizde spor aletleri yönünden eksik olan bakım ihtiyacı olanların bakım ve eksikliklerini gideriyoruz. Amacımız gençlerimizin böyle güzel sosyal alanlarda vakit geçirmelerini sağlamaktır.” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ