İnternet Medya Birliği

Kızılay’dan Zeybek  Başkan’a tesekkür ziyereti

Kızılay’dan Zeybek  Başkan’a tesekkür ziyereti

OKYAR: “VARLIĞINIZ MERHAMET DUYGUSUNUN TEMİNATIDIR. İYİ Kİ VARSINIZ”

Afyonkarahisar Belediyesi ve Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığından oluşan ekip, deprem bölgesinden şehrimize dönüş yaptı.İzmir’de yaşanan depremin ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in destekleriyle yardım eli uzatmak için deprem bölgesine giden ekip Afyonkarahisar’a dönüş yaparak Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar, bu süreçte verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.Nerede bir insan acısı varsa oraya Türk halkının merhametini taşıyan Türk Kızılay’ının iyilik adına insanlığın yardımına koşmaya devam ettiğini ifade eden Okyar; “Varlığınız merhamet duygusunun teminatıdır. İyi ki varsınız” dedi.

Deprem bölgesinde kaldıkları süre zarfında yaptıkları çalışmalarından bahseden Fatih Okyar, ilimizi en güzel şekilde temsil ettiklerini kaydederek ihtiyaç sahibi afetzedelerin yayında olduklarını söyledi.

Afyonkarahisar Belediyesi olarak Kızılay’la işbirliği halinde depremzedelerin yanında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise birçok deprem ve doğal afette kara gün dostu olan Kızılay’ımıza ve gönüllü kardeşlerimize yürekten teşekkür ettiğini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ