İnternet Medya Birliği

ABAMED’den İnternet Birliğine ziyaret

ABAMED’den İnternet Birliğine ziyaret

Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Dağhan, İnternet Medya Birliğine nezaket ziyaretinde bulundu.
Afyonkarahisar Basın Mensupları Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Dağhan, internet medyasında birliği sağlayabilmek için yaklaşık 1 yıl önce kurulan İnternet Medya Birliğine nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette, İnterent Medya Birliği Başkanı İsmail Ögeday’ın yanısıra birlik üyeleri Soner Gürsan ve Dilek Tür’de hazır bulundu.
Yaptıkları güzel işlerin her zaman arkasında olduğunu kaydeden ABAMED Başkanı Mustafa Dağhan, “İnternet medyasının birarada tutulabilmesi, birlikteliğin sağlanması ve güzel işlerin yapılması için attığınız bu adım takdir edilir bir durum. Ancak doğru isimlerle, doğru işler yapılabilmesi önemli. Gazetecilikte kalitenin yükseltilmesi, iyi niyetle, dürüst ilişkilerle, sağlam adımlarla ilerlenebilmesi benim en büyük temennimdir. Bu açıdan kurmuş olduğunuz birliği önemsiyorum ve atacağınız her doğru adımda destekçiniz olduğumu beyan etmek istiyorum” dedi.
Nazik ziyareti için Dağhan’a teşekkür eden Birlik Başkanı İsmail Ögeday ise, İnternet Medyasının en kısa süre içerisinde kanunlaştırılarak belli bir sistem üzerine oturtulmasının en büyük arzuları olduğunu dile getirdi.
Sektörde doğru ve tarafsız habercilik yapanlarla, yapmayanların kanunla ortaya çıkabileceğini kaydeden Ögeday, “Daha önce Ankara’da TBMM’ye giderek Afyonkarahisar Milletvekillerinin tamamına yasanın çıkartılması ve yapılması gerenler ile sorunlarımızı belirten raporlarımızı sunmuştuk. Bugüne kadar bu konuda olumlu yada olumsuz bir dönüş alamadık ancak tekrardan bu konularla ilgili birlikte hareket ederek, yasanın doğru bir şekilde çıkartılabilmesi için gereken adımları atmamız gerekiyor” dedi.
Ziyaret, karşılıklı yapılan görüş alışverişi ve istişarelerle sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ