İnternet Medya Birliği

Feyza YAVUZ Türkiye genelinde ilk 10’a girmeyi başardı

Feyza YAVUZ Türkiye genelinde ilk 10’a girmeyi başardı

Asım Gültekin Anısına düzenlenen ve online olarak gerçekleştirilen 1. Gençler Arası Öykü Yarışması’nda 13-17 yaş kategorisinde Afyonkarahisar’dan Feyza YAVUZ Türkiye genelinde ilk 10’a girmeyi başardı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından akıllı saat ve  D&R’da kullanabileceği 250 TL değerinde hediye çeki ile ödüllendirilen Feyza YAVUZ Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet ERTÜRK ile Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Emine TÜRK ile birlikte İl Müdürünü ziyaret etti ve il müdürümüz tarafından da 2 adet kitap ve satranç takımı ile ödüllendirildi.. Büyük bir katılımın olduğu yarışmada “Beyaz Karanfil” başlığıyla kaleme aldığı öykü ile dereceye giren Karahisar Gençlik Merkezi üyesi Feyza YAVUZ bu imkanı sağlayan Bakanlığımıza teşekkürlerini iletti.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah DERECİ, “Gençlerimizin, yaşadığı kültürün değerlerini bilen ve onlara sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi bizler için gurur verici. Gençlerimizin analiz etme, tefekkür etme, muhakeme, kendini ifade edebilme yeteneklerini geliştiren, okuma ve yazma alışkanlıklarını teşvik eden bu tür yarışmalar çok kıymetli. Gençlerimizin kitap ve edebiyatla bu anlamlı birlikteliğini, heyecanını görmek bizleri mutlu etti ve onurlandırdı. Feyza kızımızın da bu çalışma ve gayretleri ile yazı hayatına adım attığından dolayı tebrik ediyorum. Bu anlamlı yarışmaya katılarak başarılı olan tüm gençlerimizi kutluyorum.” dedi.

İki kategoride gerçekleştirilen yarışmaya, 13-17 ve 18-24 yaş aralığındaki gençler başvurdu. Konu sınırlaması bulunmayan ve her katılımcının bir eserle başvurduğu yarışma sonuçları 22 Ekim 2020 Perşembe günü Bakanlığımızın www.gsb.gov.tr adresinden ve sosyal medya hesaplarından açıklandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ