İnternet Medya Birliği

Öğretmenlere en güzel hediye Başkan Çöl’den 

Öğretmenlere en güzel hediye Başkan Çöl’den 

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 24 Kasım Öğretmenler Gününde meslektaşlarına en güzel hediyeyi vermek için adeta seferber oldu.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatlarıyla Jeotermal seralarımızda üretilen mevsim çiçekleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından bütün okullara, emekli öğretmenlerimize dağıtıldı.

Pandemi kuralları sebebiyle sadece Mustafa Kemal Ortaokulu ve Türk Telekom Fen Lisesi’ne uğrayarak çiçekleri kendi elleriyle okulların öğretmen, idareci ve müdürlerine takdim eden Başkan Çöl, kendilerinin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Başkan Mustafa Çöl son olarak, emekli öğretmenlerimizi de bu süreçte unutmayarak kendilerinin öğretmenler günü’nü kutladı. Kendilerini evlerinde ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl, önemli olan şeyin hatırlanmak olduğunun altını çizerek, ömür boyu unutulmamak dileğiyle çiçekleri kendilerine hediye ettiler.

Başkan Mustafa Çöl’ün bu hediyesinden dolayı duygusal anların yaşandığı ziyaretlerde, özellikle Pandemi süresince evlerinden çıkamayan emekli öğretmenlerimizin ziyadesiyle memnun oldukları gözlemlenirken, bu nazik ziyaret ve çiçek jesti için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ederek bol bol dua ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ