İnternet Medya Birliği

Başkan Zeybek Şoför esnafıyla  bir araya geldi

Başkan Zeybek Şoför esnafıyla  bir araya geldi

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dünya Şoförler Günü’nde şoför esnafıyla bir araya geldi.

Aralarında minibüs, taksi ve servis taşımacılığı yapan esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Zeybek, talep ve önerilerini aldı. Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Afyonkarahisar Şoför ve Otomobilciler Odası Başkan Vekili Başkanı Veli Seyman, Zabıta Müdürü Taner Çelik ve şoför esnafının katıldığı toplantıda esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Zeybek, her zaman yanlarında olduğunu söyledi.  İstişareye büyük önem verdiklerini söyleyen Başkan Zeybek,  “Tek amacımız Afyonkarahisar’ı  nasıl bir adım daha ileriye götürebiliriz. Trafikte yaşanan sorunların çözümü konusunda sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli. Kapımızda, gönlümüzde sizlere daima açık. ” dedi.

Dünya Şoförler Günü’nde esnafla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Başkan Zeybek, Şehrimizde faaliyet gösteren minibüsçü ve taksici kardeşlerimizle bir araya geldik. Gece-günüz yaz-kış demeden helal yoldan evine rızık götürmek için direksiyon sallayan tüm şoför esnafımızın Dünya Kamyoncular, Operatörler ve Şoförler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Afyonkarahisar Şoför ve Otomobilciler Odası Başkan Vekili Başkanı Veli Seyman ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e temsil ettiği esnaf adına teşekkür etti. Başkan Zeybek’in her daim yanlarında olduğuna dikkat çeken Veli Seyman; “Sağolsun Başkanımız göreve geldiğinden bu yana ne zaman şoför esnafının sorunu olsa yanımızda.  İstişareye büyük önem veriyor. Sorunlarımızın çözümü konusunda büyük çaba harcıyor. Kendisine temsil ettiğim esnaf adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ