İnternet Medya Birliği

Vali Gökmen Çiçek Vatandaşları Dinledi

Vali Gökmen Çiçek Vatandaşları Dinledi

Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini doğrudan dile getirebilmelerine imkân vererek, çözüm üretmek amacıyla düzenli olarak gerçekleştirilen Halk Toplantılarının Aralık Ayı toplantısı Vali Gökmen Çiçek başkanlığında yapıldı.

Valilik B Blok Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcıları Nurullah Kaya, Mehmet Keklik, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Vatandaşlarımızı Önemsiyoruz

Toplantı öncesi düşüncelerini dile getirerek halk toplantılarının çok yararlı olduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek: “ Her ay düzenli aralıklarla yaptığımız bu toplantılarımızın amacı siz değerli vatandaşlarımızın talep ve şikâyetlerini dinleyerek sorunlarınıza etkin çözümler üretebilmek. Bizim görmediğimiz, bilmediğimiz sorunları biz de ilk ağızdan dinliyoruz. Siz kıymetli vatandaşlarımızın huzurunu, güvenliğini, refah seviyesini ve yaşam standartlarının iyileştirilmesini önemsiyoruz. İmkânlarımız ve kanunlar çerçevesinde her türlü soruna çözüm üretmeye çalışacağız. Hepimiz sizler için buradayız” dedi.

Koronavirüs tedbirleri gözetilerek yapılan toplantı girişinde vatandaşların ateşi ölçüldü, maske kontrolü yapıldı ve el dezenfektanı kullanıldı. Toplantıda Vali Çiçek ile birebir görüşme imkânı çerçevesinde tek tek söz alan vatandaşlar, gerek kişisel gerekse mahallelerinde bulunan birçok talep ve şikâyetini aktarma fırsatı buldu.

Toplantıya katılan vatandaşları sırasıyla dinleyen Vali Çiçek, vatandaşların talep, şikâyet ve önerileri dinleyerek çözüm üretti. Vali Çiçek, gerekli gördüğü hususlarda ilgili kurum müdürlerine talimatlar vererek gereğinin ve takibinin yapılmasını istedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ