İnternet Medya Birliği

“Başkanımız gayret ve samimiyetle çalışıyor” 

“Başkanımız gayret ve samimiyetle çalışıyor” 

Afyonkarahisar Belediyesini  ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ten övgüyle bahsetti:

“Başkanımız gayret ve samimiyetle çalışıyor” 

“AFYONUMUZUN EMRİNE AMADEYİZ”

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.  Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcılarımız tarafından karşılanan Bakan Soylu’ya, Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberindeki eşlik etti.

“KAYNAKLARI ÇOK İYİ KULLANMA ADINA İRADE SERGİLİYOR”

Afyonkarahisar’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’ten övgüyle söz etti. Bakan Soylu “Sağolsun Başkanımız  ekibiyle birlikte ortaya koyduğu hizmetler, vatandaşla olan sıcak teması,  geleceğe yönelik tasarladığı adımlar ve planlamalar elbette ki hepimizi mutlu etmektedir” dedi.

Başkan Zeybek’in gayret ve samimiyetle çalıştığına dikkat çeken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; “Bunu bütün çalışmalarında da görüyoruz. Gayretle samimiyetle mücadeleyi ortaya koyuyor.  Bizde gücümüz yettiğince emirlerine amadeyiz. Kaynakları çok iyi kullanma adına irade sergiliyor,  hemde tarihimizin bize emanet ettiği kahramanlığın ruhuna uygun adımları atıyor” dedi.

Afyonkarahisar’ın gizemli bir şehir olduğunu ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu;  “Afyonkarahisar gizemli bir şehir…  Bir çok farklılığı, zenginliği, sorumluluğu içinde barındıran bir şehrimiz. Bütün bunlara hizmet etmekte ayrı bir şereftir. Hizmet etmek herkese nasip olmuyor.  Birde burada el ele bir durum var, herkes birbirine yardımcı oluyor. Milletvekillerimiz, Valimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, partimiz herkes kolları sıvamış durumda. Bu bizimde moralimizi yükseltiyor. Heyecanımızı artırıyor. Afyonumuzun emrine amadeyiz” dedi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ise İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu Belediyemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisine şükranlarını sundu.

BAKAN SOYLU’YA EKMEK KADAYIFI İKRAM ETTİK

Geçirdiği COVİD -19 hastalığının ardından 15 Aralık 2020 tarihinde plazma kan bağışında bulunan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Belediyemiz hesaplarından  geçmiş olsun mesajı verilerek kendisini Afyonkarahisar’a davet etti ve  tescilli yöresel lezzetimiz kaymaklı ekmek kadayıfı ikram edeceğimizi söyledik. Bakan Soylu’da bu gün gerçekleştirdiği ziyarette ekmek kadayıfını tatma fırsatı buldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ