İnternet Medya Birliği

Buğa’dan Başkan Zeybek’e destek paket önerisi

Buğa’dan Başkan Zeybek’e destek paket önerisi

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Buğa ve yönetim kurulu Kahveciler ve Çay ocakları Esnaf odası Başkanı Atilla Kocabaş’a ziyaret’te bulundu.
Ziyaret sırasında İYİ Parti Başkan yarımcıları Nazife Lafçı, Alper Doğan Kocabaş, Mevlüt  Demircigediği ,Hidayet Durgut ve kurucu üye Erkan Lafçı’ da hazır bulundular.
Ekonomik kriz ve pandemi dolayısıyla istişarelerde bulunulan ziyarette Başkan Buğa Cafe, restaurant ve kahveci esnafımızla ilgili hükümetin destek paketlerinin yeterli olmadığını belirtip özellikle Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Bey’den Afyonkarahisar cafe,  restaurant ve kahveci esnafımızla ilgili yerel destek oluşturup önünün açılması mücbir sebep kapsamında Afyonkarahisar Belediyesinin boynunun borcudur dedi.
Afyonkarahisar Belediyesi yerel destek paketi konusunda bazı önerilerde bulunan Buğa
Pandemi’den kaynaklı ve malum kış sürecinde en azından 3 aylık periyotta
1)Tüm esnafımızdan otopark ücretlerinin alınmaması
2)Özellikle sıkıntıda olan sektörler başta olmak üzere Afyonkarahisar Belediyesince tabela vergilerinin alınmaması
3)Küçük esnafımıza ve yardıma muhtaç sektör çalışanları ve ihtiyaç sahibi ailelere en fazla 10 TL’yi geçmeyen su faturalarının yansıtılması.
4)Sıkıntıları olan sektörler başta olmak üzere mağdur olan garson, komi, servis şöförü vb çalışanlarımızın listeleri odalarımızdan alınıp iaşe yardımlarının yapılması
Afyonkarahisarımıza can suyu vereceği görüşündeyiz. Afyonkarahisar’ın desteğe ihtiyacı vardır ve bugün öncelik halkın geçimini sağlayabilmek adına taşın altına elini koyma zamanıdır dedi.
Kahveciler ve Çay ocakları Esnaf odası Başkanı ATİLLA Kocabaş ise ziyaretlerinden dolayı menuniyetlerini belirtip her zaman kapılarının açık olduğunu ve bu zor günlerde şehrimizin istişareyle inşallah en az Zararsız bir şekilde atlatılacağını belirtti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ