İnternet Medya Birliği

2021 TAKVİMİ YAYINLANDI

2021 TAKVİMİ YAYINLANDI

AFYONKARAHİSAR MEDENİYETLER TAKVİMİ

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından hazırlanan 2021 Masa Takvimi, vatandaşlarımızın beğenisine sunuldu. Yüzlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapan şehrimizin tanıtımının yapıldığı takvimde Afyonkarahisar’da bulunan medeniyetlere yer verdik.

Hititlerden, Friglere, Lidyalılardan, Perslere ve Cumhuriyet dönemine kadar Afyonkarahisar’ın tarihi yapıları ve dönemlere ait eserlerin yer aldığı takvimin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Takvimin hazırlanmasında emeği geçenleri tebrik eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, takvimin şehrimizin tanıtımına katkıda bulunacağını söyledi.

Başkanımız Mehmet Zeybek, sunuş yazısında şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli Hemşerilerim;

      Afyonkarahisar yüzlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim bir şehirdir. İlimizin tarihini incelediğimizde tarihin her döneminde önemli bir konumda yer aldığını ve büyük kültürel zenginliklere sahip olduğunu görüyoruz. Kadim şehrimizin kültürel zenginliklerini ve tarihini sizlerle paylaşmak için Afyonkarahisar medeniyetler takvimini hazırladık.

                Tarihin sayfalarında Afyonkarahisar’ımızın ev sahipliği yaptığı medeniyetlerin izlerini bulacağımız bu takvim çalışmamızın şehrimizin tanıtılmasına katkıda bulunması dileklerimle..

Emeği geçen tüm ekibimize teşekkür ediyorum.Yeni takvim yılınız kutlu olsun..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ