İnternet Medya Birliği

Şampiyon haltercilerden Başkan Zeybek’e ziyaret 

Şampiyon haltercilerden Başkan Zeybek’e ziyaret 

GURURUMUZ OLDUNUZ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2. Belediyeler Arası Naim Süleymanoğlu Halter Şampiyonası’na katılarak elde ettiği madalyalarla göğsümüzü kabartan Afyon Belediye Spor Halter Takımımızı makamında kabul etti.

22-25 Aralık 2020 tarihleri arasında Kahramankazan Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Belediyeler arası Türkiye Naim Süleymanoğlu Halter Şampiyonası Kahramankazan Belediyesi’nin ev sahiplendiğinde gerçekleşti.

Online olarak yapılan Türkiye Naim Süleymanoğlu Halter Şampiyonası sonuncunda, sporcularımız Ahmet Salim Akgün ikinci, Adem Berk Eker dördüncü, Hasan Sait Emrem beşinci, Emin Ölmez üçüncü olurken Ramazan Yaman Türkiye Şampiyonu oldu.

Sporcularının aldığı başarılarından dolayı memnuniyetini dile getiren Antrenör Abdürrezzak Avcı, “Tüm spor branşlarında olduğu gibi Halter sporunu da önemseyen ve desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’e, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e, Gençlik Spor İl Müdürümüz  Feyzullah Dereci’ye    Spor Müdürümüz Osman Murat Erdoğan’a Şube Müdürü İsmail Kılınç’a Belediye Spor Müdürü Sami Çetinaktı’ya, ASP Müdürü Bekir Yümnü’ye, Masör Cemali Atay ve bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinkaya ise “Halter Takımımız, Türkiye birinciliği, ikinciliği, üçüncülüğü ve dördüncülüğü aldı. Gençlerimiz bizleri en iyi şekilde temsil ettiler. Kendilerine bundan sonraki turnuvalarda başarılar diliyoruz. Desteklerimiz sonuna kadar devam edecek. Kendileriyle gurur duyduk.

Şampiyon takımı ve hocalarını yürekten kutlayan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Güzel bir başarı yakaladılar. Belediye olarak her zaman gençlerimizin ve sporcularımızın yanında olduğumuzu vurgulamak istiyorum. Bu noktada Belediyemiz bünyesinde özel bir birim oluşturduk. Başında da Sami Bey var. İnşallah daha büyük başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, şampiyon haltercilerimizi çeşitli hediyelerle ödüllendirirken, takımımız ise desteklerinden dolayı Başkanımıza plaket takdim  etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ