İnternet Medya Birliği

Başkan Yakan su sayaçlarında indirim yaptık

Başkan Yakan su sayaçlarında indirim yaptık

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesi’ne bağlı Ahmetpaşa Belediyesi, pandemi döneminde vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Ahmetpaşa Belediyesi vatandaşın belediyeden aldığı hizmetlere yönelik herhangi bir zam uygulaması yapmadı. Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan Ahmetpaşalı vatandaşlara bir müjde vererek kartlı su sayaçlarında indirim yaptıklarını belirtti.
Ahmetpaşa Belediyesi en son aldığı kararla var olan fiyatlarda da indirime gitti. Pandemi döneminde vatandaşlara destek olabilmek amacıyla kartlı su sayaçlarının fiyatında indirim uyguladı. Kartlı su sayacı kullanan Ahmetpaşalı vatandaşlar 1.25 TL olarak yararlandıkları kartlı su sayaçlarından artık 1 TL olarak yararlanacaklar.
Konu ile ilgili açıklama yapan Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan; “vatandaşlarımıza pandemi döneminde belediye olarak elimizden geldiği kadar destek olmak için çabalıyoruz. Vatandaşlarımızın bugüne kadar aldığı hizmetlere herhangi bir zam uygulaması yapmadık. Belediye olarak en son aldığımız kararla 1.25 TL olan kartlı su sayaçlarının ücretini 1 TL’ye indirdik. Bütün halkımıza hayırlı olsun. Ahmetpaşa için hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ