İnternet Medya Birliği

Başkan Bozkurt’tan Polis adaylarına ziyaret

Başkan Bozkurt’tan Polis adaylarına ziyaret

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla 27.dönem Pomem sınavına katılacak öğrenciler için Şuhut Belediyesi kapalı spor salonuna Pomem parkuru hazırlandı. Hazırlanan parkur ile öğrenciler Afyonkarahisar’a gitmekten kurtuldular. Öğrenciler için maddi ve manevi kazanç sağlayan parkuru ziyaret eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt tüm öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin teşekkürlerini kabul eden Başkan Bozkurt ”Hepinize bakınca birer polis gördüm. Parkurda çok […]

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla 27.dönem Pomem sınavına katılacak öğrenciler için Şuhut Belediyesi kapalı spor salonuna Pomem parkuru hazırlandı. Hazırlanan parkur ile öğrenciler Afyonkarahisar’a gitmekten kurtuldular. Öğrenciler için maddi ve manevi kazanç sağlayan parkuru ziyaret eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt tüm öğrencilerle sohbet etti.

Öğrencilerin teşekkürlerini kabul eden Başkan Bozkurt ”Hepinize bakınca birer polis gördüm. Parkurda çok hızlıydınız. İnşallah sınav sonucunda hepiniz başarılı olup ilçemizi en güzel yerlerde tanıtıp temsil edersiniz. Gençlik varsa gelecek vardır sözünü her zaman düstur edindik ve çalışmalarımızı ona göre yaptık. Şimdiden hepinize başarılar diliyorum. Siz yeter ki çalışın biz hep arkanızdayız. ”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ