İnternet Medya Birliği

İMAN VARSA İMKÂN DA VARDIR

İMAN VARSA İMKÂN DA VARDIR

Pandemi Dönemini Verimli Değerlendirebilmek Adına Sendikal Faaliyetlerimize Hız Kesmeden Devam Ediyoruz.

İş yeri temsilcileri toplantılarımızı yüzlerce teşkilat mensubumuzun katılımı ile
gerçekleştirdik. Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube İş Yeri Temsilcileri Değerlendirme Toplantılarımızı; Eğitim Bir-Sen Genel Sekreterimiz Sayın Latif SELVİ  Başkanımızın teşrifleriyle gerçekleştirerek 17 ilçemizde ve merkez ilçede tamamlamış olduk.

17 ilçemizin tamamında ve merkez ilçede video konferans yoluyla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımıza; şube yöneticilerimiz, disiplin ve denetleme kurulu başkanlarımız  ile üyeleri, kadınlar komisyonu başkanımız ve üyeleri, ilçe temsilcilerimiz ve yönetim kurulu  üyeleri, iş yeri temsilcilerimizin katılımı ve katkıları ile gerçekleşti.

Dört etapta gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda, bu vesile ile yüzlerce teşkilat
yöneticimiz ve mensubumuzla bir araya gelme, çalışmalarımızı gözden geçirme, sahada yaşanılan sıkıntıları bizzat Genel Sekreterimiz Sayın Latif Selvi Başkanımızla ile  değerlendirme imkânı bulduk.

Sendikal mücadelemiz, eğitim çalışanlarının sıkıntıları ve beklentileri üzerine oldukça verimli, bereketli geçen toplantılar bütününde sahanın nabzını tutan iş yeri
temsilcilerimizin öneri ve değerlendirmeleri de bizim için ayrıca kıymetlidir.

Dünden bugüne sendikal mücadele ve güncel meseleler üzerine bakış açımız adına bir teşkilat eğitimi niteliği de taşıyan toplantılarımızda, Genel Sekreterimiz Sayın Latif  Selvi Başkanımız başta olmak üzere katılımcı tüm teşkilat mensuplarımızın
değerlendirmeleri bizim için ayrıca bir tecrübe paylaşımı olarak da önemli bir yere sahiptir.

Teknolojinin Getirdiği İmkânları, Adanmış Ruha Sahip Teşkilatımızın Samimiyetiyle Harmanlayarak, Kıymetli Bir Örneklik Ortaya Koyuyoruz.

Yeni normalde sendikal enstrüman ve faaliyetleri sürece uyarlamak, eğitim
çalışanlarının hak ve menfaatlerini gözetmek adına vakti verimli değerlendirebilmek için Eğitim Bir-Sen olarak samimi bir gayretle yol yürüyoruz.

Belirli gün ve saatlerde sokağa çıkma kısıtlamalarını yaşadığımız şu günlerde dahi
“İman varsa imkân da vardır.” düsturuyla teknolojinin getirdiği imkânları, adanmış ruha sahip teşkilatımızın samimiyetiyle harmanlayarak, kıymetli bir örneklik ortaya koyuyoruz.

Eğitim Bir-Sen Genel Sekreterimiz Sayın Latif Selvi başta olmak üzere, şube başkan
yardımcılarımız, ilçe temsilcilerimiz ve yönetim kurulu üyelerimize, disiplin ve denetleme kurulu başkanlarımız ve üyelerimize, kadınlar komisyonu başkanımız ve yönetim  kurulu üyelerimize, iş yeri temsilcisi kıymetli kardeşlerimize, katılım sağlayan, katkı sunan  tüm teşkilatımıza en kalbi duygularla teşekkür ediyor, Rabbimizin adımlarımız bereketlendirmesini diliyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ