İnternet Medya Birliği

“Belediye başkanlarımızın her zaman yanındayız”

“Belediye başkanlarımızın her zaman yanındayız”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ ü makamında ziyarette bulundu.
Ziyarette MHP’li belediyelerin içme suyu, alt ve üstyapı çalışmaları için kredi talebi konularında istişarelerde bulunuldu.

İller Bankası (İLBANK) Genel Müdürü Yusuf Büyük'ü makamında ziyaret eden MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, belediyelerin talep ve istekleri  hakkında görüş alışverişinde bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Milletvekili  Taytak, “İller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Büyük’ü birçok defa ziyaret ederek belediyelerimizin talep ve isteklerini kendisine ilettik.  Sağolsun Genel Müdürümüz bize önemli destekler verdi.

Belediye başkanlarımızın seçim öncesi vermiş olduğu sözler ve hayata geçirmeyi düşündüğü projeler, genel  müdürümüzün de destekleri ile yapılmaktadır.

Geçtiğimiz hafta Afyonkarahisar ziyaretimizde ve belediye başkanlarımızın
bize ulaşarak hayata geçirmeyi düşündüğü projelerle ilgili bazı talep ve istekleri oldu. Bizde bugün genel müdürümüzü ziyaret ederek bu talepleri kendisine ilettik.

Afyonkarahisar ve belediyelerle ilgili istişarelerde bulunduk.

Genel müdürümüz Büyük’e şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum”

“Belediye başkanlarımızın her zaman yanındayız”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük, imkanlar doğrultusunda gereken desteklerin verileceğini söyledi.
Büyük, “Milletvekilimiz Mehmet Taytak ile birçok defa bir araya gelerek Afyonkarahisar’a en iyi hizmeti sunmak devamlı  istişare halindeyiz.

Belediyelerimizin talep ve isteklerinin birçoğunu yerine getirdik. Bölge halkına hizmet etmek için yola çıkan belediye başkanlarımızı her zaman destekledik ve desteklemeye devam  edeceğiz.

Afyonkarahisar ilimize hizmet vermek ve belediyelerimizin halkımıza daha iyi hizmet verebilmek adına
yapmış oldukları projelere bizde elimizden gelen desteği vereceğiz”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ