İnternet Medya Birliği

İmamoğlu’ndan, Dazkırı Belediyesi’ne araç desteği

İmamoğlu’ndan, Dazkırı Belediyesi’ne araç desteği

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Dazkırı Belediyesi’ne bir adet otobüs gönderdi.

Afyonkarahisar’daki CHP’li Belediye Başkanları, 9 Haziran 2020 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal ile birlikte İstanbul Büyükşehir  Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etmişlerdi.  Ziyarette İBB Başkanı İmamoğlu, CHP’li Belediye Başkanlarına tam destek sözü vermişti.

Bu kapsamda CHP Milletvekili Av. Burcu Köksal’ın girişimleri
ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatı ile Dazkırı Belediyesi'ne Mercedes-Benz 0345 tipi 37 yolcu kapasiteli solo otobüs gönderildi.

İMAMOĞLU DESTEK SÖZÜNÜ TUTTU

Milletvekili Av. Burcu Köksal ile birlikte İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, Dereçine  Belediye Başkanı Ömer Yıldız ve Yeşilçiftlik Belediye Başkanı Mehmet Ali Sakal Başkan İmamoğlu’na  projelerini anlatmışlardı.

İBB Başkanı İmamoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekili Köksal’ın Afyonkarahisar’daki Belediye Başkanlarının çalışmalarını zaman zaman kendisine  aktardığını ve CHP’li Belediye Başkanlarının projelerine tam destek vereceğini ifade etmişti.

2021 YILININ İLK MÜJDESİ İSTANBUL’DAN GELDİ

Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan ise, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Milletvekili Av. Burcu Köksal’a emekleri nedeniyle teşekkür ederek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni  ziyaret ettiğimizde projelerimizi anlatırken; öğrencilerimiz için yaptığımız okul servisi ve 65 yaş üzeri  hemşehrilerimiz için ücretsiz olarak yaptığımız  pazar servisimizden bahsetmemiz üzerine, bizlere destek olacağını belirten Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu sözünü tuttu.

Mercedes-Benz 0345 tipi 37 yolcu kapasiteli solo otobüsü Belediyemiz araç filomuza kazandırdı. Koronavirüs salgını  sonrası pazar ve öğrenci servislerimizi daha güzel bir şekilde yapmanın yanında şehir içi servisini de  ekleyip yaptığımız hizmetleri arttırarak yeni hizmetlere başlayacağız.

Desteği için Ekrem İmamoğlu Başkanımıza ve Milletvekili Burcu Köksal’a teşekkür ediyor, ilçemize ve tüm hemşehrilerime hayırlı  olmasını temenni ediyorum. dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ