İnternet Medya Birliği

Susam Sokağı Esnaflarından Başkan Sarı’ya teşekkür

Susam Sokağı Esnaflarından Başkan Sarı’ya teşekkür

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla ilçemizde gerçekleştirilen tek tip kaldırım uygulaması ve sıcak asfalt serimi çalışmaları kapsamında Susam sokağına yapılan sıcak asfalt serimi ve tek tip kaldırım uygulaması çalışmalarından dolayı Susam Sokağı esnafları Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette; esnaflar Susam Sokağına belediyemiz tarafından gerçekleştirilen sıcak asfalt serimi ile dükkanların toz olmasının önlendiğini ve yapılan tek tip kaldırım uygulaması sayesinde dükkân önlerinin güzel bir görünüme kavuştuğunu belirterek yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiklerini belirttiler.

Başkan Sarı, “Tek tip kaldırım uygulamamız ilgi görüyor”

Esnaflarımız ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Nihat Sarı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “İlçemizde başlatmış olduğumuz tek tip kaldırım çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ediyor. Tek tip kaldırım uygulamamız esnaflarımız ve vatandaşlarımız tarafından büyük bir ilgi görüyor. Amacımız vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayacağı kaldırımlar inşa etmektir. Bu çalışmalarımızda esnaflarımızın dükkanlarının önü de güzel bir görünüme kavuşuyor. Ayrıca esnaflarımızın dükkanlarının önüne vatandaşlarımızın kaldırımda yürürken mağdur olmaması için şerit çizimi yapılarak esnaflarımızın bu sınırı geçmemesi hususunda bilgilendirme yapıldı. Modern bir şehir olma yolunda adım adım ilerliyoruz. Nazik ziyaretlerinden dolayı esnaflarımıza teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ