İnternet Medya Birliği

Yüntaş MYK’dan Başkan Bozkurt’a Ziyaret

Yüntaş MYK’dan Başkan Bozkurt’a Ziyaret

 Yüntaş Mesleki Yeterlilik Kuruluşu sorumlusu İbrahim Yıldırım,MYK personelleri Timur Hızır ve ve Semanur Erdoğan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u ziyaret etti.

Gerçeleşen ziyarette çalışmaları hakkında Başkan Bozkurt’a bilgiler veren Yüntaş MYK sorumluları misafirperverlikleri için Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a teşekkür ettiler.

Ziyaret sonrasında konuşan Başkan Bozkurt ”Temaslarımız sonucunda personelimiz ve hemşehrilerimiz için Mesleki Yeterlilik Kursları açılacak. Tüm ilçemize şimdiden hayırlı uğurlu olsun ”dedi.

Yüntaş Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.

      Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ya da Avrupa Akreditasyon Birliği bünyesinde çok taraflı tanıma anlaşması imzalamış başka akreditasyon kurumlarınca ilgili ulusal yeterliliklerde TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme, denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ