İnternet Medya Birliği

Dazkırı Heyeti’nin Ankara Çıkarması  Çok  Verimli Geçti

Dazkırı Heyeti’nin Ankara Çıkarması  Çok  Verimli Geçti

Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Dazkırı İlçe Kaymakamı Sercan Sakarya ve Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Bayazit Ankara ziyaretlerinin ikinci gününde önemli görüşmelerde bulundu.
Dazkırı Heyeti ilk olarak, Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya’yı ziyaret etti. Dazkırı Heyeti Özkaya ile ilçede yapılması düşünülen adliye binası ve doğalgaz hizmetinin ilçeye gelmesi ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Milletvekili Özkaya’nın yönlendirmesi sonrasında Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Başkanı Erdal Demir ile görüşen heyet proje ile ilgili Demir’e bilgi verdi.
Dazkırı Organize Sanayi Bölgesi için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Genel Müdür Vekili Soner Erkek ile görüşen Dazkırı Heyeti görüşmelerin çok verimli geçtiğini belirtti.
Dazkırı Heyeti daha önce Dazkırı’da görev yapan Şehit Savcı Mustafa Alper’in eşi Yargıtay Üyesi Hakim Hatıran Alper’i de ziyaret etti.
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan Ankara ziyaretlerinin verimli geçtiğini belirterek; “Milletvekilimiz Ali Özkaya, Destek Hizmetleri Başkanımıza, Genel Müdürümüze ve Yargıtay üyemize misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim. Dazkırı için olumlu olacak güzel görüşmeler gerçekleştirdik. Ankara görüşmelerimizi verimli bir şekilde tamamlamış olduk” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ