İnternet Medya Birliği

Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı

Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda ilçemizde başlayan kar yağışı sonucunda kazaların ve buzlanmanın önlenmesi amaçlı tuzlama çalışmaları belediye ekiplerimiz tarafından başladı.

Belediye araçları ve iş makineleri tarafından TOKİ yolu, 800 konutlar ve güzergahında tuzlama çalışmaları başladı.

 Konak mahallesi güzergahında devam edecek olan tuzlama çalışmaları buzlanmanın oluşacağı tüm noktalarda sürdürülecektir.

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı tuzlama çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada; “İlçemizde başlayan kar yağışı sebebiyle olası buzlanma ve kazaların önlenmesi amaçlı tuzlama çalışmalarına belediyemiz ekipleri başladı. Belediye olarak tedbirlerimizi aldık. Ekiplerimiz olası kar yağışına 7/24 hazırdır.  Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Belediye olarak gerekli çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan yerlere ekiplerimiz tarafından tuzlama çalışmaları devam edecektir. Vatandaşlarımız taleplerini belediyemiz 0532 778 18 74 nolu WhatsApp hattına iletebilirler. İnşallah kazasız belasız bir kış mevsimi geçiririz.  Allah afatından korusun.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ