İnternet Medya Birliği

KAR TİMLERİMİZ 7/24 SAHADA

KAR TİMLERİMİZ 7/24 SAHADA

KAR TİMLERİMİZ 7/24 SAHADA

Afyonkarahisar Belediyesi karla mücadele ekipleri gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Yollarda ve kaldırımlarda biriken karları temizleme çalışmalarına gece geç saatlerde başlayan ekipler, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte çalışmalarını hızlandırdı.

Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklarda hummalı bir çalışma içerisine giren ekipler, vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir kış dönemi geçirmesi için canla başla çalışıyor. Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Makina İkmal Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü işbirliğinde yapılan  çalışmalarda 6 ekip, 200 personel ve 50 iş makinesiyle görev alıyor.  Çalışmaları kapsamlı bir şekilde sürdüren ekiplerimiz ana arterler, cadde ve sokaklarda yayaların ve sürücülerin güvenliği için büyük çaba sarf ediyor.

BAŞKANIMIZ ZEYBEK; ‘KARA HAZIRLIKLI YAKALANDIK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek karla mücadele çalışmalarının kapsamlı bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi. Başkan  Zeybek: Kar yağışı öncesi iş makinelerimizi ve kamyonlarımızı hazırlamıştık. Personel ve araç profilimizi iyi değerlendiriyoruz.  Kar küreme, tuzlama ve  solisyon çalışmalarımız  eş zamanlı olarak yürütülüyor. Kar bastırınca tüm ekibimizin tamamını sahaya sürdük. Allah’a şükür şu ana kadar ise herhangi bir olumsuzluk ve sıkıntıyla karşılaşmadık. Ekiplerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

CAN DOSTLARIMIZI YALNIZ BIRAKMIYORUZ

Sokak hayvanlarına yönelik çalışmaları da değerlendiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yine bu süreçte  Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizde güzel bir çalışma örneği göstererek  bu soğuk havalarda sokak hayvanlarımızı da unutmayarak  sürekli olarak mama ve yiyecek takviyesinde bulunuyoruz. Can dostlarımızı -soğuk kış günlerinde aç ve sahipsiz  bırakamıyoruz dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ