İnternet Medya Birliği

“El birliği ile hizmet etme derdindeyiz”

“El birliği ile hizmet etme derdindeyiz”

“GELECEK SEÇİMLERİ DEĞİL, GELECEK NESİLLERİ DÜŞÜNEN BİR ANLAYIŞI TEMSİL EDİYORSUNUZ”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı. Şükrü Kolukısa’yı makamında kabul etti. Ziyarete Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan, BEM-Bir Sen Şube Başkanı Muhittin Ok ve sendika yöneticileri katıldı.

“Projeyle Türkiye’de örnek oldunuz”

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Belediyemizin destekleriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi işbirliğinde düzenlenen “Bir Bilenle Bilge Nesil”  Kitap Okuma Yarışması projesinden övgüyle söz ederek “Türkiye’ye örnek oldunuz” dedi.

“Tek kaygımız gelecek nesiller”

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın projenin diğer illere örnek teşkil ettiğini söyleyerek “Başkanımız gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşünen bir anlayışı temsil ediyor” dedi.  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Genel Başkan Ali Yalçın’a teşekkür ederek “ Afyonkarahisar’ için el birliği,  gönül birliği ile çalıştıklarını söyleyerek “Bir sonraki seçimi hesap etme gibi bir derdimiz yok Elhamdülillah… Biz bize düşeni yapacağız, takdir Allah’ın. Ne takdir ederse o tecelli edecek. Buna da inanan insanlarız. Eğitime elimizden gelenin fazlasını vermeye çalışıyoruz.” dedi.

“Sizin yeriniz bizim için özel”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in istişareye açık olduğunu ifade eden Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın “”Bir Bilenle Bilge Nesil”  Kitap Okuma projeniz sizin, gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşünen anlayışı temsil ettiğinizi gösteriyor.  Bir ilin yerel yönetimiyle eğitimcileri entegre çalışırsa nesle ilişkin farkındalık oluşturur.  Bu projenizi diğer illerimizde de örnek olarak gösteriyoruz.  Her zaman istişareye açık tarzınız ve tavrınız var. Bu sebeple sizin yerinizin bizim için özel ” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, düşüncelerinden dolayı Genel Başkan Ali Yalçın’a teşekkür etti.

“El birliği ile hizmet etme derdindeyiz”

El birliği ile Afyonkarahisar’a hizmet etmenin derdinde olduklarını kaydeden Başkanımız “El birliği ile gönül birliği ile bir sonraki seçimi hesap etme gibi bir derdimiz yok Elhamdülillah.. Biz bize düşeni yapacağız, takdir Allah’ın. Ne takdir ederse o tecelli edecek. Buna da inanan insanlarız. Eğitime elimizden gelenin fazlasını vermeye çalışıyoruz.  Yine bu noktada Halk Eğitim Merkezimizle bir işbirliği yaparak ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin tüm masraflarını biz karşılıyor, onları üniversiteye hazırlıyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ