İnternet Medya Birliği

Afyon’da yabancı uyruklu 28 kişi yakalandı

Afyon’da yabancı uyruklu 28 kişi yakalandı

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün aranan şahıslar ve göçmen kaçakçılığı ile düzensiz göçmenlere yönelik uygulama ile ilgili olarak bugün 25 yabancı uyruklu şahıs yakalandı.

Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü görevlilerince yabancıların yoğun olarak bulunduğu park, bahçeler, cadde ve sokaklar ile ikametlere yönelik yapılan çalışmalar neticesinde üzerlerinde resmi makamlarca tanzim edilmiş kimlik veya kimlik yerine geçerli belgesi olmayan ve ülkemize illegal yollardan giriş yaptıkları tespit edilen Afganistan uyruklu 25 yabancı uyruklu şahıs tespit edildi.

Şahıslar iş ve işlemleri yapılmak üzere göçmen kaçakçılığıyla mücadele ve hudut kapıları şube müdürlüğünce muhafaza altına alındı.

Fuhuş yapan kadınların işlemleri devam ediyor

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğünce ilimiz Erenler Mahallesi’nde yabancı uyruklu bayanların fuhuş yaptıkları yönünde duyumlar elde edilmesi üzerine konu ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü ilgili birimine bilgi verildi.
Dün yapılan çalışmalar neticesinde fuhuş yaptıkları tespit edilen Özbekistan uyruklu 3 yabancı iş ve işlemlerinin bitmesine müteakip göçmen kaçakçılığıyla mücadele ve hudut kapıları şube müdürlüğünce muhafaza altına alındı.

İl genelinde toplam 28 yabancı uyruklu şahsın iş ve işlemleri devam ediyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ