İnternet Medya Birliği

BANGLADEŞ’DE SU SEVİNCİ

BANGLADEŞ’DE SU SEVİNCİ

GÖNÜLLERDEKİ YANGINI SÖNDÜRDÜLER

Afyonkarahisar Belediyesi itfaiye teşkilatının maddi zorluklar ve fiziki şartlar nedeniyle su sıkıntısı çeken coğrafyalara umut olmak için topladığı bağışların ardından su kuyuları, Bangladeş Lalmonirhat kentine bağlı Barakhata’da açıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in uygun görüşü, İtfaiye Müdürümüz Cem Kasapoğlu’nun girişimleriyle toplanan bağışlar, Sıla Derneği Afyonkarahisar Şubesi aracılığı ile Bangladeş’de ki Müslüman kardeşlerimize umut oldu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, itfaiye teşkilatını tebrik ederek herkese örnek olmasını temenni etti.  Kuraklık, hastalık ve suya ulaşma güçlüğü çeken Müslüman kardeşlerimize umut olacak kampanya sonucunda açılan su kuyularının hayırlı olmasını temenni eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İtfaiye teşkilatı ve bu hayra vesile olan Sıla Derneği Afyonkarahisar Şubesini tebrik etti.

Başkan Mehmet Zeybek, “Afyonkarahisar Belediyemize bağlı hayırsever itfaiye personelimizin çabalarıyla Bangladeş ülkesinde bulunan Lalmonirhat kentine bağlı Barakhata’da ihtiyaç sahibi Müslüman kardeşlerimiz için açtırılan 2 adet su kuyusunun görüntüleri ulaştı. İtfaiye personelimizi ve Sıla Derneğimizi böylesi anlamlı bir hayrı gerçekleştirdikleri için tebrik ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ