İnternet Medya Birliği

Başkan Ahmet Şahin’den 2 Müjde Birden

Başkan Ahmet Şahin’den 2 Müjde Birden

Millet Bahçesi ve Aile Yaşam Merkezi Projelendirme Çalışması Başladı
İlçemiz Çukur Mahalle de bulunan 39.783,42 m2 alanıyla yukarı öz parkına yapılacak olan Millet Bahçesi ve Aile Yaşam Merkezinin proje değerlendirme toplantısı yapıldı.
Proje çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN; “İlçemiz Çukur mahallede bulunan mera vasıflı olan ve 22 yıldır çözülemeyen Yukarı öz parkının ot bedelini yatırarak mera vasfını kaldırıp belediyemize tahsisini yapmıştık. Bu alana yapılacak olan “Millet Bahçesi” ve “Aile Yaşam Merkezi” proje çalışmalarımız başladı. En kısa sürede proje çalışmalarımızı tamamlayarak ilçemize yeni eserler kazandıracağız.
Değişim bizimle başladı, bizimle devam edecek. İscehisar’ımız herşeyin en iyisine, en güzeline layık.
Millet Bahçesi ve Aile Yaşam Merkezinin ilçemize kazandırılacak olmasında emeği geçen hayırsever işadamımıza teşekkür ediyorum ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
Millet Bahçesi ve Aile Yaşam Merkezinin içinde;
Çok amaçlı sergi salonu, Millet Kıraathanesi, Açık Hava Sergi Alanı, Sanat Evi, Hobi Atölyeleri, Oyun Parkları, Spor Alanları, Engellilere Özel Park,Bisiklet Yolu, Kafeterya, Piknik Alanları, Bay Bayan WC, Bebek Bakım Odası, Mescit ve Otopark yer alacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ