İnternet Medya Birliği

Başkan Yakan, “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir”

Başkan Yakan, “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir”

Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyup Yakan, sosyal belediyecilik uygulamalarına devam ediyor. Belediye tarafından kurulan aşevi sayesinde kasabadaki ihtiyaç sahibi ailelere günlük sıcak yemek veriliyor.

Ahmetpaşa kasabasındaki ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Belediye Başkanı Eyup Yakan’ın girişimleri ile her gün sıcak yemek ile buluşuyor. Sosyal belediyecilik uygulamalarına bir hizmet daha ekleyen Başkan Yakan, faaliyete geçirmiş olduğu aşevi sayesinde ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine kadar sıcak yemekler götürülüyor.

“Sosyal hizmetlere önem veriyoruz”
Belediyemizn destekleri ile kurulan aşevi sayesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceklerini söyleyen Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyup Yakan, “Belediye olarak en fazla önem vereceğimiz konulardan birisi de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmektir. Belediye olarak asfalt, alt yapı, temizlik, imar gibi asli hizmetlerinin yanı sıra sosyal hizmet çalışmalarına da büyük önem veriyoruz. Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir, anlayışı ile yürüteceğimiz çalışmalar gün geçtikçe artarak devam edecektir” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ