İnternet Medya Birliği

Bakan Eroğlu Baba Ocağı Şuhut’ta

Bakan Eroğlu Baba Ocağı Şuhut’ta

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Şuhut’a ziyarette bulundu. Bakan Eroğlu ziyaretlerine Şuhut Keşkek Evi ile başladı. İnşaatı tamamlanan Keşkek Evini inceledikten sonra Kanal 360 televizyonunda yayınlanan ”Anadoludayız” programı sunucusu Lokman Dağ’ın programına konuk olup Şuhut hakkında bilgiler vererek Tescilli Şuhut Keşkeğinin tarifini verdi.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt program sunucusu Lokman Dağ’a Şuhut Tarihi kitabını hediye ederek ”Şehitler Diyarı Şahitler Diyarı Şuhut’umuza hoşgeldiniz” dedi.

Bakan Eroğlu ve beraberindeki heyet Şuhut Belediye Başkanlığı tarafından Şuhut Kent Müzesi olarak planlanan ve restorasyonu tamamlanan Şuhut Hamzapaşa hamamını ziyaret edip çalışmalar hakkında Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt tarafından bilgiler aldılar. Bakan Eroğlu’nun bir sonraki durağı ise Şuhut Kadın Kültür Evi Çömlek Üretim Atölyesi oldu. Bakan Eroğlu çömleğin baştan sona nasıl yapıldığını detaylıca izleyip kursiyerlere kolaylıklar diledi. Bakan Eroğlu çömlek satın alarak kendisinin de tanıtıma destek olacağını bildirdi.

Bakan Eroğlu tüm hemşehrilerine selam ve saygılarını ileterek ilçeden ayrıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ