İnternet Medya Birliği

Afyon’da Okullar yüz yüze eğitime hazır

Afyon’da Okullar yüz yüze eğitime hazır

Sandıklı Belediyemiz tarafından 1 Mart Pazartesi günü başlayacak olan yüz yüze eğitim için ilçemizdeki bütün okullarımızda dezenfekte işlemi yapılarak eğitim ve öğretime hazır bir hale getirildi.

Bütün okullarımızda görevli personellerimiz tarafından dezenfekte işlemi uygulanırken Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizde kendilerine refakat ettiler.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Zorlu bir Pandemi süresi boyunca evlerinde kalan öğrenci kardeşlerimiz nihayet 1 Mart Pazartesi günü çok özledikleri okulları, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşayacaklar.

Elbette Pandemi dönemi henüz bitmedi ama alınan tedbirler ve hükümetimizin aşılama sisteminde göstermiş olduğu başarı sayesinde ülkemizin büyük bir bölümünde hayat artık normale dönmeye başlayacak.

Pazartesi günü çalacak olan ders ziliyle haftanın belirli günleri de olsa okula gidecek olan öğrenci kardeşlerimizin sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bu sebeple bütün okullarımız belediyemiz ekipleri tarafından dezenfekte edilerek hijyen şartlarına uygun bir hale getirilmiştir.

Ben bu vesileyle okula gidecek olan bütün öğrenci kardeşlerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize, müdürlerimize yüz yüze eğitimde başarılar diliyor, yeni dönemin tüm eğitim ve öğretim camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ