İnternet Medya Birliği

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen’den ziyaret

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen’den ziyaret

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti. Afyonkarahisar’da İl Müftülüğü yaptığı süreçte başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen Afyonkarahisar’a geldi.

İl Müftüsü Sinan Kazancı ile birlikte kendisini ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız Mehmet Zeybek; Miraç Kandili’ni kutladı. Dr. Burhan İşliyen’in görev yaptığı sürede Afyonkarahisar’a bir dinamizm kazandırdığını hatırlatan Başkanımız, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Afyonkarahisar’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen, “Afyonkarahisar’ da çalışırken dostluğumuz olan, güzel günleri birlikte geçirdiğimiz Başkanıma hayırlı olsun deme imkanımı yüz yüze bulamamıştım. Telefonla görüşmüştük. Ankara’da sağ olsunlar ziyaret etmişlerdi. Bu vesileyle hemze bir miraç gününde Başkanıma hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim Afyonkarahisar’a yakışan en güzel hizmetleri yapmayı nasip etsin.  Bu vesileyle sizlerin aracılığı ile Afyonkarahisar’daki tüm kardeşlerimin Miracımız tebrik ediyorum” dedi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen’e ziyaretin anısına çeşitli hediyeler takdim etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ