İnternet Medya Birliği

Başkan Uysal’dan İnternet Medya Birliği’ne ziyaret

Başkan Uysal’dan İnternet Medya Birliği’ne ziyaret

Türkiye Değişim Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı ilk resmi ziyaretini İnternet Habercileri Derneği ve İnternet Medya Birliğine yaptı.
İl Başkanı Kadir Uysal, yerel medyaya mümkün mertebe önemsediklerini ifade ederek, “Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün de ifade ettiği gibi yerel medya bizim için son derece önemli.

Sürekli çalışmalarımıza katkı sunan ve halkın haber alma özgürlüğüne katkı sağlayan yerel medyamızı önemsiyoruz.
Biz Türkiye Değişim Partisi olarak ülke çapında 81 ilde yapılandırmalarımıza hız verdik, diğer taraftan Afyonkarahisar’ın 18 ilçesinde de hızlı bir şekilde teşkilatlanmamızı sürdürüyoruz. Allah nasip ederse 2023 yılı seçimlerine en iyi şekilde hazırlanıyoruz.

Ben buradan siz değerli basın mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum, sizler kimseyi ayırmaksızın siyasi eylem ya da siyasi söylem gözetmeksizin her kesime ve her siyasi oluşuma eşit mesafede duruyorsunuz. O nedenle yaptığınız gören son derece önemli sizleri bir kez daha tebrik ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum “dedi.

İnternet Habercileri Derneği ve İnternet Medya Birliği Başkanı İsmail Ögeday’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, derneğin ve birliğin çalışmaları hakkında Başkan Uysal’a bilgiler verdi. Başkan Ögeday’da kamu yararına olan her türlü oluşuma ve çalışmaya sonuna kadar destek olduklarını ifade etti. Basının toplumun aynası olduğunu, ifade eden Ögeday, dernek ve birlik olarak kimseyi ötekileştirmeden kapılarının herkese açık olduğunu söyledi.

Ziyarette Başkan Uysal’ın yanı sıra, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Çilek, Taşoluk Belde Başkanı Bilal Kepez Katıldı. Türkiye Değişim Partisi İl Başkanlığı heyetini ise, Başkan Ögeday’ın yanı sıra, Dernek ve birlik üyeleri Soner Gürsan, Dilek Tür, Muhittin Çekdemir karşıladı. Ziyaretin sonunda Başkan Kadir Uysal Derneğe Adaletin terazisi olan adaleti simgeleyen bir biblo verdi. Taşoluk Belde Başkanı Bilal Kepez’de İl Başkanlığının Değişim gazetesini hediye etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ