İnternet Medya Birliği

Türkiye’nin İlk Garanti Markası “ISCE” Tanıtıldı

Türkiye’nin İlk Garanti Markası “ISCE” Tanıtıldı

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, İlçe Kaymakamı Uğur Kapar, Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, OSB müteşebbis heyeti ve OSB Müdürü Muhammed Bacaksız’ın katılımıyla Türkiye’nin ilk Garanti Markası olan “ISCE – International Stone Certification”ın tanıtımı yapıldı.

Mermerde Yüksek Verim Yüksek Katma Değer Projesi kapsamında mermer sektörü için oluşturulan ve Türkiye’nin ilk Garanti Markası olan “ISCE – International Stone Certification”ın tanıtımı Mermer Akademisinde yapıldı.

Mermer sektörü için oluşturulan Garanti Markası, bu markayı kullanma yetkisine sahip işletmeler tarafından üretilen mallar veya sunulan hizmetlerin belli ortak özelliklerini, kaynağını, kalitesini, bu amaçla kullanılan materyal ve teknikler ile üretim, satış veya sunulma yöntemleri gibi önemli ayırıcı ortak özelliklerini garanti etmek amacıyla kullanılacak.

Tanıtım toplantısı sonrası konuşan Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, İscehisar yıllık mermer üretimi ve ihracatı konusunda Afyonkarahisar ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. Türkiye’nin ilk Garanti Markası olan “ISCE – International Stone Certification” çalışmalarında emeği geçen herkese teşekkür ederim. ” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ