İnternet Medya Birliği

Emirdağ, muhteşem bir düğün salonuna kavuşuyor

Emirdağ, muhteşem bir düğün salonuna kavuşuyor

Sosyal tesis atağına geçen Emirdağ Belediyesi, Adaçal tepesi eteklerinde yapımına başladığı Kır Düğün Salonu’nun inşaat çalışmalarına devam ediyor. Salon’un yaz aylarında hizmete gireceğini söyleyen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, peyzaj çalışmalarını yerinde inceledi.

Emirdağ’lıların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak olan Emirdağ Belediyesi Kır Düğün Salonu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Adaçal tepesi eteklerinde yapımı devam eden Kır Düğün Salonu’nun etrafındaki peyzaj çalışmalarını yerinde inceleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ağaçlandırma çalışmalarına katıldı. Salon inşaatının hızla devam ettiği projede, peyzaj çalışmalarının ardından yaz aylarında düğün sezonuna yetişmesi için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

“İlçemize çok modern bir düğün salonu kazandıracağız”
Çok amaçlı olarak kullanılacak olan Kır Düğün Salonu’nda düğün, nişan ve özel gün etkinliklerinde yapılabileceğini ifade eden Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, amaçlarının sosyal içerikli projeleri hayata kazandırmaya devam etmek olduğunu söyledi. Başkan Koyuncu, “Seçim kampanyası süresince Emirdağ’da yaşayan vatandaşlarımızdan en çok talep aldığımız işlerden biri düğün salonuydu. O gün verdiğimiz sözü tutmak adına göreve başlar başlamaz harekete geçtik ve çalışmaları başlattık. Bugün peyzaj çalışmalarını katıldık. Yaz ayında hizmete girecek olan düğün salonunda, gelin odası, idare, servis mutfağı ve açık otopark gibi bölümler bulunacak. İlçemize çok modern ve güzel bir düğün salonu kazandıracağız. Projenin en kısa sürede yapılıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için ekibimiz yoğun bir şekilde çalışıyor”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ