İnternet Medya Birliği

BAŞKAN ULUÇAY’DAN KADİR GECESİ MESAJI

BAŞKAN ULUÇAY’DAN KADİR GECESİ MESAJI

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Başkan Uluçay mesajında “Kalplerin arınması açısından Kadir
Gecesi’ni en güzel şekilde değerlendirirken ülkemizdeki salgının bitmesi ve dünyanın farklı coğrafyalarında zulüm altındaki Müslüman kardeşlerimizin feraha erişmesi için dua  etmeyi unutmayalım” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Uluçay mesajında, “Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim'in Allah tarafından Cebrail aleyhisselam aracılığıyla âlemlerin Efendisi Hz. Muhammed’e (sav) vahyedilmeye başladığı gece olan Kadir  Gecesi’ni idrak edecek olmanın verdiği heyecanı yaşıyoruz.

Başı rahmet, ortası bereket sonu bağışlanma olan bir Ramazan ayını daha uğurladığımızın habercisi olan mübarek Kadir Gecesi’nin manevi  atmosferini, bir

kez daha teneffüs etme imkânı bulacak olmak, bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir” ifadelerine yer verdi.

“Barış ve kardeşliğe vesile olmasını dilerim”

“Bu gece rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek bir gecedir” diyen Uluçay mesajını, “Günahlarımızın affı için çok ciddi fırsattır.  Kalplerin arınması açısından Kadir Gecesi’ni en güzel şekilde değerlendirirken ülkemizdeki salgının bitmesi, Filistin’de, Irak’ta, Suriye’de,  Arakan’da, Doğu Türkistan’da ve dünyanın farklı coğrafyalarında zulüm altındaki Müslüman  kardeşlerimizin feraha erişmesi için dua etmeyi unutmayalım.

Ellerin semaya açıldığı ve gözlerin dualarla yaşardığı bu faziletli gecede, İslam dünyasında ve tüm dünyada yaşanan acıların son bulmasını, huzur ve mutluluğun

artmasını temenni ediyorum. Bu düşüncelerle tüm hemşerilerimin, ülkemizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eder; gecenin tüm insanlığın barışına, kardeşliğine vesile olmasını  dilerim” ifadeleri ile noktaladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ